Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 No more Eastwood, te pakten jo si aktor.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: No more Eastwood, te pakten jo si aktor.   26/11/2008, 18:02

Legjenda e Hollywoodit, Clint Eastwood, do te dale ne pension. Mos u trembni. Jo se nuk do te beje me filma, por thjesht nuk do te luaje me ne nje te tille.
78-vjeēari qe filloi te dukej ne kinemane amerikane ne vitet 1950, e qe u be super i famshem me rolet western te viteve '60 tek filmat “For a Few Dollars More” dhe “The Good, the Bad and the Ugly”, ka vendosur se eshte koha per te mos luajtur me.

Eastwood fitues i Oscarit si regjisor p’r filmat “Unforgiven” dhe “Million Dollar Baby” do te merret tani me vetem me regji. Filmi i ketij viti eshte “Changeling”, me protagoniste Angelina Jolie.

Pasi lajmeroi terheqjen nga filmat si aktor ai tha:
-"Nuk kam ndermend te rri me duart ne ..."
Dhe nga kjo kuptojme shume gjera. Jepi Clinti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
No more Eastwood, te pakten jo si aktor.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: