Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nje martese e pakthyeshme per Amyn.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nje martese e pakthyeshme per Amyn.   26/11/2008, 17:59

Amy Winehouse ka thene se martesa e saj ka marre fund. Edhe pse bashkeshorti (te pakten ligjerisht) Blake Fielder-Civil ka dale nga burgu se fundmi, ata te dy, sipas artistes nuk kane me asgje te perbashket, ndaj ajo ka vendosur te ece perpara e vetme.
Fielder-Civil ėshtė liruar nga burgu, pasi qendroi i izoluar gati njė vit pėr shkak tė njė sulmi qė kishte bėrė nė njė lokal, ndėrsa si pjesė e lirimit tė tij ishte regjistrimi nė njė qendėr rehabilitimi nė vend tė burgut. Mediat britanike thone se cifti nuk eshte takuar ende.

“Ka marrė fund. Ne nuk mund tė jemi bashkė. Nuk mund te funksionoje me. Ne kemi qene mire vetem ne seks" " thote Amy per News of the World.

Mesa duket ka gjet ndonje tjeter kjo 'vetem per seks'.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Nje martese e pakthyeshme per Amyn.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: