Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kape per zhelesh, nxirre jashte.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kape per zhelesh, nxirre jashte.   26/11/2008, 17:56

Keshtu ka gjasa ti kete thene Kournikova, Enrique Iglesias, te cilin e ka nxjerre nga shtepia e saj ne Florida. Problemi? Qente e tij te piset dhe te zhurmshem.

Ai dhe tenistja ruse kane plot 6 vjet bashke, dhe tanime do te jetojne te ndare, nese ai nuk heq dore nga qente. Po thone qe miku me i mire i njeriut, o i mashkullit, eshte qeni, i cili nuk te braktis kurre (thone). Dhe zgjedhja do te jete e veshtire. Edhe pse ne media prej kohesh shkruhet se mes tyre gjerat nuk shkojne me si me pare, Iglesias ka dhene nje interviste ku ka pohuar per te kunderten.

“Ne kemi vetem gjashte muaj qe jetojme bashke, por u zume parpara ca ditesh, dhe tani jetoj vetem. U zume per qenin. Po gjera qe rregullohen. Cdo cift i ka keto
Po po, cdo cift... cdo cift qe eshte duke u ndare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kape per zhelesh, nxirre jashte.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: