Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kush ma prish... intimitetin.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kush ma prish... intimitetin.   26/11/2008, 17:54

Oprah Winfrey kishte ne spektaklin e saj te javes se shkuar ne studion shume te ndjekur ne SHBA aktorin Brad Pitt. Gjate intervistes, ajo dhe publiku (kryesisht femeror, dhe kryesisht shtepiake te deshperuara) i ka kerkuar te zbuloje tatuazhet qe ka ne trup*, por djaloshi i Jolie nuk ka pranuar duke thene se kjo eshte nje ceshtje shume intime.
Ai ishte aty per te promovuar filmin me te ri, per te cilin i ishte dashur te qethej tullac, “The Curious Case of Benjamin Button”, me bashkeprotagoniste Cate Blanchett.

Mos ja prekni intimitetin Pittit more amani. Cifti Brangelina gjithmone e me pak zbulojne detaje nga jeta e tyre private. Madje se fundmi Angelina Jolie do te terhiqet nga filmat per nje kohe te papercaktuar per tu kujdesur per femijet e saj numeroz. Nderkaq Pitt ka qene shume i acaruar me hostilitetin qe ish bashkeshortja Jennifer Aniston ka treguar ndaj mamase se femijeve te tij. Si dhe ai eshte pare shpesh vetem neper klube duke pire alkool dhe cigare pafund.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kush ma prish... intimitetin.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: