Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Arti si terapi depresioni.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Arti si terapi depresioni.   26/11/2008, 17:53

Britney Spears thotė se arti, mbi te gjitha kercimi ėshtė terapia e saj. Gjeja qe ajo ben per tu ndjere me mire dhe per te kaluar streset. Ikona e Popit e njohur ne syte e te gjitheve per nje tufe me probleme qe ka pasur vitet e f undit, duke hyre dy here ne qender rehabilitimi dhe dy here ne spital per tentative vetvrasjeje, i eshte perkushtuar ne maksimum punes se saj per te harruar te kaluar dhe per te permiresuar veten.
“Tė gjithė krijojnė njė botė tė veten rreth tyre. Kur kam shumė energji negative, filloj tė leviz, te kercej dhe si papritmas gjithcka kalon. Njerėzit mendojnė se kur ke ndonjė problem nė jetė duhet patjetėr ti nėnshtrohesh ndonjė terapie, mirėpo pėr mua arti ėshtė terapi, pasi shpreh tė gjithė atė qė e ke brenda nė njė mėnyrė shpirtėrore" ka thene Britney.

Mos u cudisni kur te shihni ndonje video te sajen ne youtube duke kercyer ne rruge. Do te thote qe eshte duke shkalluar dhe po tenton te vije ne vete.

E shkreta Britney.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Arti si terapi depresioni.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: