Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Socialistėt, mbledhin sot Komitetin e Pėrgjithshėm Drejtues

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Socialistėt, mbledhin sot Komitetin e Pėrgjithshėm Drejtues   23/11/2008, 03:07

Socialistėt, mbledhin sot Komitetin e Pėrgjithshėm Drejtues. Ēėshtjet organizative, pritet tė jenė nė qendėr tė bisedimeve. Ndėrsa vendi ndodhet 7 muaj larg votimeve politike, kryetari Rama do tė japė udhėzime, pėrsa i pėrket organizimit tė strukturave, pėr tė monitoruar zbatimin e Kodit tė ri Zgjedhor. Ligji u miratua tė martėn nė Kuvend, me shumicė votash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Socialistėt, mbledhin sot Komitetin e Pėrgjithshėm Drejtues
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: