Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Del nė shitje albumi i ri i "Guns'n Roses"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Del nė shitje albumi i ri i "Guns'n Roses"   20/11/2008, 03:42

Pritet tė dalė kėto ditė nė shitje albumi mė i ri i grupit legjendar tė rokut "Guns'n Roses", i cili do tė vendosė edhe rekordin si mė i shtrenjti nė historinė ė muzikės. 13 milionė dollarė ka kushtuar realizimi i tij, ndėrsa pėrmban 14 kėngė. Sipas ekspertėve tė sektorit, grupi tashmė ka marrė fytyrėn e liderit Aksel Rozis, ndaj nė kėngėt e reja nuk mungojnė edhe kėngė pank.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 42
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Del nė shitje albumi i ri i "Guns'n Roses"   24/11/2008, 21:12

Ishte koha me dal albumi i ri tash veq mbeti me e ble
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Del nė shitje albumi i ri i "Guns'n Roses"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: