Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kolazh me videoklip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Kolazh me videoklip   18/11/2008, 19:00

Treshja, Veli Sahiti, Hekuran Krasniqi dhe Xhavit Avdyli, kanė realizuar njė projekt tė pėrbashkėt, me ē’rast kanė kombinuar tre hite tė tyre, pėr tė bėrė njė kėngė tė pėrbashkėt qė mban titullin "Kolazh", njofton e pėrditshmja "Zėri".
Ajo qė e bėn tė veēantė kėtė bashkėpunim ėshtė se kėngėt e tyre kėndohen nga njėri-tjetri, ndėrkohė qė kėngės i ėshtė punuar edhe njė videoklip i cili sė shpejti pritet tė lansohet nga programet televizive muzikore.

Nė “Kolazh”, kėngėn e Veli Sahitit “Jam kthyer pėrsėri”, e kėndon Hekurani, hitin e kėtij tė fundit “Me tė zeza vesh” e kėndon Xhavit Avdyli, ndėrsa Veli Sahiti kėndon kėngėn “Shko” tė Xhavit Avdylit.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Kolazh me videoklip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: