Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mendes: Nėse nuk ndjehesh mirė nė diēka, mos e vesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Mendes: Nėse nuk ndjehesh mirė nė diēka, mos e vesh   18/11/2008, 18:59

Aktorja seksi Eva Mendes thotė se pėr tė mė e rėndėsishme ėshtė tė qenit komforte se sa tė qenit nė stil.
Ylli i filmit “Ghost Rider”, thotė se ajo e humb vetėbesimin nėse nuk ėshtė e relaksuar nė atė qė vesh.

“Pėr mua e gjitha ėshtė rreth tė qenit komforte. Andaj kėshilla ime do tė ishte se nėse diēka nuk tė bėn tė ndjehesh mirė, mė sė miri ėshtė tė mos e veshėsh”, ka thėnė Mendes.

“Nė fakt kjo ėshtė mė se e vėrtetė pėr tė gjitha veshjet, derisa burri juaj nuk kėrkon qė tė veshėsh diēka pėr shije tė tij. Por pėrndryshe, unė jam vėrtet pėr komforten”, ka shtuar aktorja.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Mendes: Nėse nuk ndjehesh mirė nė diēka, mos e vesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: