Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Aguilera nuk mund ta kontrolloj ushqimin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Aguilera nuk mund ta kontrolloj ushqimin   18/11/2008, 18:55

Kёngёtarja e hitit "Dirrty", Christina Aguilera, e cila lindi fёmijёn e parё tё saj nё fillim tё kėtij viti, dėshiron tё humbё peshёn pas shtatzёnisё, por nuk mund ta ndalojё veten duke u kėnaqur me ushqime kalorike.
Tash jam kthyer sёrish sallёn e stėrvitjeve, duke u munduar edhe tё ha sa mё shёndetshёm qё mundem”, thotė kёngёtarja.

“Por e urrej heqjen me dhunё. Thjesht nuk mund ta bёj. Nёse ndjehem se diēka mё hiqet pa dёshirё, vėrtet bёhem nervoze. Kam nevojё pёr karbohidrate dhe kёtё e bёj”, ka thёnё Aguilera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Aguilera nuk mund ta kontrolloj ushqimin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: