Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 DASHURIA ME SHIKIM TE PARE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: DASHURIA ME SHIKIM TE PARE   18/11/2008, 01:21

Dy persona qėndrojnė pėrballė njėri-tjetrit, shikojnė nė sytė e njėri-tjetrit dhe jo thjesht paraqitjen, por mė thellė, ata shikojnė drejt e nė shpirtin e njėri-tjetrit dhe gjejnė nė tė atė ndjesinė e plotėsimit. Kėshtu ėshtė dashuria me shikim tė parė, plotėsimi i diēkaje qė deri nė ato momente mungonte tek tė dy personat, plotėsimi i tė qenit i tėrė. Shpesh, nė momente tė ndryshme personi vihet pėrpara ndjenjave tė tilla se cili ėshtė personi ideal pėr mua, cili ėshtė shpirti im binjak, cili ėshtė personi i cili do tė mė plotėsojė mua, cili ėshtė personi qė do tė arrijė tė ma shuajė kėtė ndjenjė qė ndizet e zjarrtė nė mendjen dhe zemrėn time? Shumė njerėz mendojnė se ky nuk ėshtė asgjė tjetėr veēse njė trillim, njė mundėsi reflektimi, njė mekanizėm mbrojtjes pėr tė vėnė pėrpara vetes njė aleat tė mirė, pėr tė mos qenė i ashtuquajturi "dėshtak" nė dashuri. Shumė tė tjerė, tė cilėt nuk kanė arritur ta shijojnė atė ndjesi qė ndien nė momentin e plotėsimit, mendojnė dhe "bėrtasin" me tė madhe se diēka e tillė nuk ekziston, mbėshtesin faktin se njė plotėsim i tillė ėshtė i pamundur dhe ėshtė njė "idiotėsi" lidhja e dy personave me shikim tė parė. Nuk diskutohet, ėshtė mė se e qartė se nėse ty tė pėlqen dikush dhe nė momente tė caktuara tek ty ndizet njė ndjesi. Teoria e plotėsimit thekson faktin se nėse dy persona arrijnė tė gjejnė njėri-tjetrin, ata nuk ndahen mė, pėr ta nuk ekziston mė asnjė dyshim, nė dashurinė e tyre dhe nė mundėsinė se pėr ta mund tė ekzistojė dikush tjetėr qė t'i ndajė, apo tė bėhet barrierė midis tyre. Nuk ka femėr qė mund t'i ndryshojė mendjen njė mashkulli tė "plotėsuar", sado e bukur tė jetė, sado inteligjente dhe e zgjuar tė jetė, ēfarėdo lloj teknike apo metodike tė pėrdorur pėr joshje, tė vėnė nė jetė nga ajo. E njėjta gjė vlen dhe pėr femrėn e "plotėsuar".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
angjelina_16
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 17
Age : 25
Location : angjelina
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: DASHURIA ME SHIKIM TE PARE   11/6/2009, 10:13

Bravo albulena me pelqeu shum sukseseeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
DASHURIA ME SHIKIM TE PARE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Dashuria!-
Kėrce tek: