Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Perjashtohet nga forumi:

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albania.bestgoo.com
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 25
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Perjashtohet nga forumi:   17/11/2008, 18:31

Tė nderuar anetarė!

Anetari me emrin seriozi ėshtė perjashtuar nga forumi. Arsyjeja: Nuk ėshtė i pėrshtatėshem pėr kėtė forum.

Me nderime Admin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Perjashtohet nga forumi:   15/1/2009, 00:30

Per kete shkak duhet patur me shum kujdes ne sjelljet rreth forumit duke i respektuar pikat e rregullores dhe duke mos shfaqur kauza demtuese rreth aspektit shoqeror. Kujdes !!!

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albania.bestgoo.com
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 25
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Perjashtohet nga forumi:   9/12/2009, 16:49

Tė nderuar anetarė!

Anetari me emrin Adriatiku_CH ėshtė perjashtuar nga forumi. Arsyjeja: Nuk ėshtė i pėrshtatėshem pėr kėtė forum.

Me nderime Admin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Perjashtohet nga forumi:   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Perjashtohet nga forumi:
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: