Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mariah: Pjesėmarrja nė shou kushton njė aeroplan privat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mariah: Pjesėmarrja nė shou kushton njė aeroplan privat   13/11/2008, 18:18

Mariah Carey do tė udhėtojė nė Monako me aeroplan privat i cili do t’u kushtojė organizatorėve tė "The X Factor" mė shumė se 12.000 euro, pėr tė marrė pjesė mė ndarjen e ēmimeve "World Music Awards".
Diva e muzikės pop do tė paraqitet tė shtunėn mbrėma (08 nėntor) nė shoun pėr talentė “The X Factor”, kėshtu qė organizatorėt e shout ia kanė siguruar asaj njė aeroplan i cili do ta dėrgojė nė ceremoninė e njėzet tė ndarjes sė ēmimeve World Music Awards”, e cila do tė mbahet tė dielėn (09 nėntor).

Nė udhėtim bashkė me Mariah do tė jetė edhe burri i saj, Nick Cannon.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Mariah: Pjesėmarrja nė shou kushton njė aeroplan privat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: