Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 prezantohet Zamit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
zamit
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 3
Age : 38
Location : Tirana
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: prezantohet Zamit   13/11/2008, 11:48

Pershendetje te gjitheve dhe mireseju gjej ne kete forum. Une jan ZAMIT . kam lindur dhe jetoj ne Tirane. Kam mbaruar fakultetin Histori - Filologji dhe punoj ne nje komani private , e cila merret me botimet.

Kam disa lloj hobesh te ndryshme ku me kryesoret jane leterisa, sporti ( futbolli ) , udhetimet dhe enciklopedite.

uroj qe se bashku t'ia kalojme sa me mire ne kete forum.

ZAMIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: prezantohet Zamit   13/11/2008, 17:51

Mir se erdhet zamit ne mesin tone, shpresoj te kaloni sa me mire ne kete forum Madheshtor...
Albania.bestgoo...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: prezantohet Zamit   13/11/2008, 18:05

Pershendetje Zamit Falemindeit per Prezantimin tuaj ne Forum.
Siq e shihni ne forum ka shume tema per te Biseduar eshte mire tek te gjith te mirni pjese sepse ja vlen "Jeni njeri me shkoll" dhe ajo eshte shume e vlefshme. Kaloni sa me mir me ne zamit lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: prezantohet Zamit   14/11/2008, 02:51

Mir se erdhe nė Mesin Tonė zamit, Uroj te ja kaloni sa mė bukur me Albania.bestgoo.com
AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: prezantohet Zamit   16/11/2008, 00:35

AdmiraL cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 42
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: prezantohet Zamit   24/11/2008, 21:20

mir dita
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: prezantohet Zamit   3/12/2008, 00:11

Mire se erdhe Zamit cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: prezantohet Zamit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
prezantohet Zamit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: