Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēdo gjė rreth Muzikės - problem/kėrkim etj.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ēdo gjė rreth Muzikės - problem/kėrkim etj.   7/11/2008, 04:53

Pėrshėndetje,

Nėse nuk mundeni tė shkarkoni ndonjė kėngė tek seksioni Mp3 atėher na shkruani kėtu, apo kėrkoni njė kėngė qe nuk gjindet tek seksioni Mp3, atėher bėreni kėrkesėn kėtu, dhe do ju ndihmojm nėse mundemi,
shkurt, ndihmomi mes veti.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ēdo gjė rreth Muzikės - problem/kėrkim etj.   7/11/2008, 23:31

AdmiraL nese ki mundsi ma gje kengen, nuk mundem pa ty. Shpat Kasapi e kenon Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ēdo gjė rreth Muzikės - problem/kėrkim etj.   13/11/2008, 18:10

AdmiraL a ka mundsi me ma gjet kengen "Fear of the dark" pleaseee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ēdo gjė rreth Muzikės - problem/kėrkim etj.   14/11/2008, 02:56

Bjonda edhe pse une nuk e kam ndegjuar kete kenge, Do mundohem ta gjej...
AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ēdo gjė rreth Muzikės - problem/kėrkim etj.   14/11/2008, 03:01

ProofessionaL Nese ke deshire ta ndegjosh kete kenge , atehere shko tek nenforumi: Rock, Hip-Hop, Pop, R'N'B, Tecno etj......
Ndersa nese ke deshire ta kesh si mp3 tek pc-ja jote, atehere me trego perseri Smile

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ēdo gjė rreth Muzikės - problem/kėrkim etj.   17/11/2008, 19:05

AdmiraL Flm man, Jo ne regull eshte...
Flm Edhe nje her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
stuv668
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 5
Age : 46
Location : britania
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ēdo gjė rreth Muzikės - problem/kėrkim etj.   26/11/2008, 17:21

Mundsisht AdmiraL a mundet me ma gjet kengen Qmendem- nga Elita 5.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ēdo gjė rreth Muzikės - problem/kėrkim etj.   27/12/2008, 19:01

ProfessionaL ska perse.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ēdo gjė rreth Muzikės - problem/kėrkim etj.   27/12/2008, 19:12

Po stuv668 kete kenge mund ta shkarkosh duke klikuar ne portal:Shkarko Mp3 Shqip ose duke klikuar tek ky link http://albania.bestgoo.com/mp3-shqip-h4.htm .

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ēdo gjė rreth Muzikės - problem/kėrkim etj.   15/1/2009, 05:01

ok AdmiraL ishalla e gjen sa ma shpejt loqk t'kom hahahaaah Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ēdo gjė rreth Muzikės - problem/kėrkim etj.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ēdo gjė rreth Muzikės - problem/kėrkim etj.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: 100% Video-
Kėrce tek: