Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 BE bėn thirrje pėr rithemelimin e partneritetit transatlanti

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: BE bėn thirrje pėr rithemelimin e partneritetit transatlanti   4/11/2008, 19:08

Shefat e diplomacive tė Bashkimit Europian, tė mbledhur sot nė Marsejė tė Francės, i bėnė thirrje presidentit tė ardhshėm amerikan, tė rithemelojė partneritetin transatlantik. Nisma ka si qėllim tė merret nė konsideratė roli i rritur i BE-sė, pėrballė krizave. Takim jozyrtar, u zhvillua njė ditė para zgjedhjeve nė Shtetet e Bashkuara, nė prani tė kryediplomatit europian Havier Solana. Blloku, synon tė pėrcaktojė njė dokument, pėr t’iu drejtuar pėrmes tij, presidentit tė ardhshėm amerikan.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
BE bėn thirrje pėr rithemelimin e partneritetit transatlanti
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: