Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Maqedonia, akuzon pėr shpėrdorim policėt nė Qafė-Thanė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Maqedonia, akuzon pėr shpėrdorim policėt nė Qafė-Thanė   4/11/2008, 19:04

Ministria e brendėshme maqedone ka ngritur akuza penale pėr 42 policė, nė vendkalimin kufitar tė “Qafė Thanės”, me Shqipėrinė. Sipas njoftimit, policėt akuzohen se kanė shpėrdoruar detyrėn, dule lejuar hyrjen e mjeteve tė rėnda tė transportit, nga Shqipėria nė Maqedoni, nė shkelje tė rregullave, nė periudhėn 2005-2007. Policia vė nė dukje, se pun onjėsit e akuzuar, i kanė shkaktuar shtetit njė dėm ekonomik, qė i kalon 45 mijė eurot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Maqedonia, akuzon pėr shpėrdorim policėt nė Qafė-Thanė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: