Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Engel: Mitrovica, pjesė e pandarė e Kosovės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Engel: Mitrovica, pjesė e pandarė e Kosovės   4/11/2008, 19:02

Mitrovica ėshtė pjesė e pandarė e Kosovės dhe as njė centimetėr nga territori i kėtij shteti nuk do tė ndahet, pavarėsisht problemeve qė ka tani atje. Deklarata ėshtė bėrė nga kongresmeni demokrat, nė Nju Jork-ut, Eliot Engėll, sipas tė cilit, Serbia vazhdon tė tentojė ndarjen e Kosovės, humb kohė dhe rrezikon integrimin e saj nė Europė. Ai e quajti sukses tė pakontestushem, njohjen e deritanishme tė Kosovės nga 52 shtete, pėrfshirė shtetet mė tė mėdha e tė fushqishme tė botės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Engel: Mitrovica, pjesė e pandarė e Kosovės
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: