Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Presidenti Sejdiu mbėrrin sot nė Tiranė.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Presidenti Sejdiu mbėrrin sot nė Tiranė.   4/11/2008, 18:56

Presidenti i Kosovės, Fatmir Sejdiu, mbėrrin sot nė vendin tonė pėr vizitė dy ditore, me ftesė tė kolegut Bamir Topi. Ndalesa e parė ėshtė Pallati i Brigadave, ku dy kryetarėt, tė shoqėruar nga delegacionet respektive do tė zhvillojnė bisedime. Nė fokus janė marrėdhėniet dypalėshe, si dhe ecuria e njohjes sė pavarėsisė sė Kosovės. Mė tej, Sejdiu do tė mbajė njė fjalim nė kuvend, pėr tė vijuar takimet me kryeparlamentaren Topalli e kryeministrin Berisha. Ndėrkaq, nesėr, nė ditėn e dytė tė qėndrimit nė Shqipėri, presidenti kosovar, ndalon nė Shkodėr, si dhe do tė inspektojė punimet nė segmentin Rrėshen-Kalimash, pjesė e rrugės strategjike Durrės-Kukės-Prishtinė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Presidenti Sejdiu mbėrrin sot nė Tiranė.
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: