Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nga Monica tek Friends tek Mami i Scrubs

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nga Monica tek Friends tek Mami i Scrubs   4/11/2008, 18:40

Courteney Cox do tė luajė rolin e njė nėne nė njė serial tė ri komik i producentit tė serialit hit "Scrubs". Roli i saj eshte i nje nėne 40-vjeēare e cila ka njė djalė adoleshent, njė komedi qė ka pėr qėllim tė tregojė ‘realitetin’ e tė qenit nėnė ne ditet tona.
“Cox ėshtė zgjedhur pėr kėtė rol pasi ajo nuk ka frikė nga tė bėrit shaka me vetveten”, ka thėnė producenti Bill Lawrence.
Nderkaq eshte perfolur shume per nje rikthim te mundshem te Friends, kesaj here ne ekranin e madh, por asnjehre gjerat nuk jane konkretizuar. Ne presim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Nga Monica tek Friends tek Mami i Scrubs
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: