Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bono flet per zgjedhjet ne SHBA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bono flet per zgjedhjet ne SHBA   4/11/2008, 18:39

Lideri i U2, Bono Vox, ėshtė i perqendruar ne zgjedhjet presidenciale qe do te mbahen te marten, 4 nentor me SHBA. Ai thote se kjo do tė jetė njė mėnyrė e shkėlqyeshme pėr tė ndryshuar imazhin e Amerikės ne bote. Ylli i muzikės ka qenė anti-George Bush dhe mirėpret ndėrrimin e liderit tė popullit amerikan.

Pavaresisht se nuk eshte shprehur pro kujt kandidati eshte, duket qe peshorja ne anen e Vox, anon nga demokrati Obama. Republikanet sjellin vetem lufte.

Nderkohe vazhdoni te votoni per sondazhin ne faqen e TAR se kush duhet te jete presidenti i 43 i SHBA-ve. Keni kohe deri te henen, ku rezultatet finale do te diskutohen ne programin e mengjesit Wake Up.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Bono flet per zgjedhjet ne SHBA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: