Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bashkeshort dhe psikoterapist.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bashkeshort dhe psikoterapist.   4/11/2008, 18:37

Scarlett Johansson thotė se bashkeshorti Ryan Reynolds, e ka ndihmuar tė gjejė veten, dhe te permiresoje menyren e te jetuarit. Martesa e tyre u zhvillua ne sekret te plote ne Vancouver, Kanada, mė 27 shtator. Johansson, 23-vjeē, thotė se para se ta takonte Reynolds ndihej si e humbur.

“Jam qenie njerėzore. Mendoj se ēdokush ka njė kohė kur humbet, i duket sikur endet kote neper kete bote. Kam qene e lumtur qe kam bere ate cka kam dashur. Kam nje pune qe e dua, po ndonjehere kjo nuk mjafton. Dhe per kete te duhet nje njeri, Per mua ishte Ryan"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Bashkeshort dhe psikoterapist.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: