Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 30 mil per Rithchien jane pak.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: 30 mil per Rithchien jane pak.   4/11/2008, 18:35

Guy Ritchie ka refuzuar njė ofertė prej 30 milionė dollarėsh nga Madonna, pėr ta mbyllur divorcin e tyre jashtė gjykatės. Pėr tė marrė kujdestarinė e fėmijėve tė saj, kėngėtarja ka bėrė njė ofertė tė tillė por siē duket pėrpjekja e nuk ėshtė vlerėsuar nga regjisori britanik, dhe avokatet e tij, qe afermendsh kerkojne me shume.

“Guy nuk do ta pranojė ofertėn e parė. Eshtė njė shumė e madhe, por jo nė botėn e tyre”, ka bėrė tė ditur zedhensi per shtyp.

Pasuria e Madonnės ėshtė 470 milionė dollarė, afersisht. Guy Ritchie do te tentoje me cdo kusht per te marre sa te munde nga keto para.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
30 mil per Rithchien jane pak.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: