Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Post Mortum – Cfare suksesi.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Post Mortum – Cfare suksesi.   4/11/2008, 18:33

Edhe pse ai ishte perpara vdekjes, me 22 Janar te ketij viti nje prej aktoreve me premtues, Heath Ledger eshte shnderruar ne nje nga me te pasurit ne Hollywood pas ndarjes nga kjo jete. Homoseksuali tek 'Brockeback Mountin' ka shume shanse te fitoje nje Oscar per Jokerin tek 'The Dark Knight' (se shpejti ne Talking Movies). Listen ne fjale e ka botuar Forbes, e cila shkruan se natyrisht Ledger nuk eshte i pari, por pasuria e tij pas vdekjes eshte rritur me shifra marramendese. I pari eshte Elvis Presley, ndjekur nga Charles Schultz, e me pas vjen Ledger. Klasifikimi i pazakonte botohet cdo vit me rastin e Halloweenit.
Elvis Presley nė vitin 2007 ka fituar 52 milionė dollarė, nga tė drejtat nė lidhje me imazhin e tij. Charles Schultz, vdekur nė vitin 2000 nė moshėn 77-vjecare fiton ēdo vit 33 milionė dollarė.
Ledger ka nje shperblim vjetor prej 20 milionė dollarėsh. The Dark Knight thuhet te jete suksesi me i madh ne kinemate amerikane qe pas Titanic.
Mes njerėzve tė njohur nė kalsifikim pėrfshihet Albert Einstein qė pozicionohet nė vendin e katėrt me18 milionė dollarė, producenti Aaron Spelling me 15, shkrimtari pėr fėmijė Theodor Geisel ne vendin e gjashtė me 12 dhe John Lennon nė tė shtatin me 9 milionė dollarė.

Tre vendet e fundit janė tė zėnė nga Andy Warhol, Marilyn Monroe dhe Steve McQueen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Post Mortum – Cfare suksesi.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: