Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ne njerin krah serumin, ne tjetrin ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ne njerin krah serumin, ne tjetrin ...   4/11/2008, 18:31

Me siguri jo partneren e “Dirty Dancing”. Sidoqofte 56-vjeēari Patrick Swayze, i diagnostikuar me kancer nė pankreas perpara me pak se nje viti, thotė se nuk ka ndermend te lejoje qė sėmundja e tij kėrcėnuese pėr jetėn ta pengojė atė tė bėjė atė qe do me shume: aktrimin. Filmi ne plan 'The Beast' vazhdon te xhirohet ne Chicago.
- “Nė fund tė ēdo dite e gjej veten duke shėtitur rreth shtėpisė i buzeqeshur dhe i kenaqur. Mbase ju duket e pabesueshme, por keshtu eshte. Jam krenar per atė ēfarė bėj” - ka thėnė Swayze duke shtuar - “Jam ende nė gjendje tė punoj. Nuk kam ndryshuar, dakord, por kjo eshte nje faze, eshte nje beteje qe po e luftoj me cdo menyre. Nuk dua te me vere pertoke"
Tamam shpirt aktori.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ne njerin krah serumin, ne tjetrin ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: