Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 'Pleqte' ne vend te pare!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: 'Pleqte' ne vend te pare!   4/11/2008, 18:30

AC/DC menjėherė nė krye tė klasifikimeve britanike me albumin e tyre mė tė ri "Black Ice", hera e parė pas 28 vitesh qė kryesojnė nė Britani me njė album. Australianėt tė cilėt herėn e fundit kishin kryesuar nė Britani tė Madhe me albumin e tyre “Back in Black” nė vitet e 80, kanė lėnė pas “Off With Their Heads” tė “Kaiser Chiefs”, ndersa nė vendin e tretė janė renditur “Kings of Leon” me “Only By The Night”.
Mesa duket vazhdon magjia e fjalen Black
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
'Pleqte' ne vend te pare!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: