Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kurre mos thuaj kurre!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kurre mos thuaj kurre!   4/11/2008, 18:29

Cypress Hill dhe Ice Cube kanė dėshmuar se kurre nuk duhet thene kurre. Armik per vdekje, dikur, ata i kanė ulur gjakrat njėherė e pėrgjithmonė, dhe kjo duket nga fakti se po punojne bashke per kenge te reja. Zėnkat e tyre kishin nisur me 1990 kur Cypress Hill akuzonte Cube se kishte vjedhur nje prej kengeve te tyre. U desh kohe qe te beheshin 'miq' po me mire vone se kurre.

“Ne e 'sqaruam' qe me 1997, mirėpo njerėzit vazhduan te mendonin se ne ishim armiq. Prandaj menduam se kishte ardh' koha me bo' muzike bashke" " thote B-Real.

Kenget e reja pritet te dalin ne Shkurt te vitit te ardhshem. Ja vlen pritja. Keta jane dy gjeni te rrymes ne fjale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kurre mos thuaj kurre!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: