Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Labels or Love, Single or Married

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Labels or Love, Single or Married   4/11/2008, 18:26

Fergie (Stacie) Ferguson dhe Josh Duhamel, mund te martohen ne qershor 2009. Dashuria e tyre mesa duket ka marre permasa te reja. Dyshja, qe zyrtarizoi lidhjen Krishlindjen e Kaluar, mendojne te hedhin hapin e madh, dhe nuk ka periudhe me te mire per kete sesa vera.
- “Fergie tashm’ ka filluar te mendoje seriozisht planifikimin e dasmes. Gjithashtu po punon me Karl Lagerfeld (Chanel) per fustanin e 'endrrave' te saj" " shkruajne revistat amerikane.

E mesa duket edhe pse ne kenge zgjedh objektet dhe jo dashurine, ne jeten e vertete, eshte ndryshe shume ndryshe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Labels or Love, Single or Married
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: