Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 S'eshte e lehte te mbijetosh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: S'eshte e lehte te mbijetosh   4/11/2008, 18:24

Si te mos e humbesh si Xhaferri simiten ne kete bote? Eshte e veshtire, edhe per Idhullin e ri te Pop-it, Britney Spears e ardshme
Katy Perry. Edhe pse kjo e fundit eshte betuar se nuk do te behet kurre si Spears, pra nuk da te leshoje kurre veten.
Qe thoni ju, kjo cupa qe puth cupa eshte e lidhur me vokalistin e “Gym Class Heroes”, Travis McCoy, dhe lidhja e tyre vazhdon mire, madje ajo pretendon se fama nuk do ti pengoje kurre per te ardhmen e tyre.
“Duhet tė jesh shumė e fuqishme qė tė mbijetosh nė kėtė industri. Nėse depėrton thellė nė tė, atėherė e humb veten”, ka thėnė Katy.
Ja do te shohim dy pas nja dy vjetesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
S'eshte e lehte te mbijetosh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: