Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kaq shume ikona bashke!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kaq shume ikona bashke!   4/11/2008, 18:19

Mick Jagger, David Bowie dhe Elton John, ne nje supergrup terheqes pėr tė kėnduar nė Lojėrat Olimpike nė Londėr nė vitin 2012. Nje nisem kjo qe do te sjelle goxha vemendje.
Organizatoret i kane propozuar Rolling Stonesave tė kėndojė nė ceremoninė hapėse tė lojėrave, por Jagger thuhet se dėshiron tė pėrfshijė edhe anėtarė tė tjerė tė sferes se larte rock, pėrfshirė kėtu David Bowie, Elton John, Phil Collins, Sting, Van Morrison, David Gilmour, si dhe kitaristin e Led Zeppelin, Jimmy Page.

Ky, nese behet, do te jete koncerti i pare qe perfshim kaq shume yje te rockut, ne vetem nje skene. Nese ndodh " eshte e sigurt qe ceremonia e Lojerave Olimpike te Kines do te harrohet shpejt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kaq shume ikona bashke!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: