Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Martesa e Mariah vetėm gjashtė muaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Martesa e Mariah vetėm gjashtė muaj   3/11/2008, 05:54

Sipas shoqeve tė Mariah Careyt, martesa e saj do tė zgjasė vetėm gjashtė muaj.
Kėngėtarja 38-vjeēare, e cila ėshtė martuar nė prill me reperin, Nick Cannon, mendon se i dashuri i saj nuk do tė mund t’i pėrballojė sjelljet e saja.
Njė mike e ngushte e Mariah, ka thėnė se 27-vjeēari, Nick, ėshtė bėrė njė objekt talljeje pėr miqtė dhe bashkėpunėtorėt e divas.
“Sipas meje, martesa do tė zgjasė, maksimalisht, gjashtė muaj. Nuk besoj se do tė zgjasė mė tepėr. Nick bėn gjithēka qė i thotė Mariah, ai ėshtė si qenushi i saj. Ai mė tepėr kohė kalon nėpėr dyqane duke blerė gjėsende pėr Mariah sesa qė rri me tė”, ka thėnė burimi pėr revistėn javore, “Life and Style”.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Martesa e Mariah vetėm gjashtė muaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: