Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zbulohet lidhja e Rihannas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Zbulohet lidhja e Rihannas   3/11/2008, 05:52

Nėna e yllit tė muzikės R&B, Chris Brown, ia ka zbuluar romancėn djalit tė saj me bukuroshen dhe kėngėtaren, Rihanna, duke thėnė se ajo ėshtė femra mė seksi dhe mė e ėmbėl me tė cilėn Chris ka dalė ndonjėherė.
Joyce Hawkins kishte marrė pjesė nė sallėn e ndarjes sė ēmimeve, BET Awards, sė bashku me djalin e saj dhe tė ‘dashurėn’ e tij, duke folur vazhdimisht vetėm fjalė tė bukura pėr Rihannan.
Tė pranishmit kanė pohuar se Rihanna dhe Brown me tė arritur nuk i kishin fshehur aspak emocionet pėr njėri-tjetrin.
“Ata hyrėn duke u mbajtur pėr dore dhe duke e puthur njėri-tjetrin nė qafė”, ka thėnė njė i pranishėm.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Zbulohet lidhja e Rihannas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: