Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 "Miss Globe International 2009" nė Kosovė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: "Miss Globe International 2009" nė Kosovė   30/10/2008, 18:08

Edicioni i pestė i bukurisė femėrore "Miss Globe International", i zhvilluar tė dielėn nė Pallatin e Sportit "Asllan Rusi" nė Tiranė, ka qenė i fundit i zhvilluar nė Shqipėri.
Kurorėn e spektaklit "Miss Globe International", tė udhėhequr nga Hygerta Sako dhe Peter Bross, nė tė cilin konkurruan 40 vajza nga mbarė bota, e fitoi shqiptarja Almeda Abazi,

Ky konkurs bukurie qe pesė vite ėshtė zhvilluar nė Shqipėri nėn kujdesin e kompanisė artistike "Deliart Assocation", dhe ky ėshtė viti i fundit qė "Miss Globe" zhvillohet nė Shqipėri. Vitin e ardhshėm ai do tė mbahet nė Kosovė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
"Miss Globe International 2009" nė Kosovė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: