Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēiljeta ndėr mė tė paguarat e Behxhet Pacollit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Ēiljeta ndėr mė tė paguarat e Behxhet Pacollit   12/11/2007, 18:35

Salla me mijėra qytetarė, simpatizantė tė Behxhet Pacollit ėshtė ndezur kur nė skenė ka dalė Ēiljeta. Ka mjaftuar tė kėndojė vetėm njė kėngė pėr tė ngritur nė kulm atmosferėn duke kėnduar e kėrcyer me njė minifund para simpatizantėve tė partisė AKR nė Pejė. Duhet theksuar se biznesmeni i njohur Behxhet Pacolli nė fushatėn e tij elektorale po angazhon kėngėtarėt mė tė njohur shqiptarė pėr tė argėtuar simpatizantėt e tij. Himinin nė Pejė, e ka kėnduar kėngėtari Kastriot Tusha, ndėrsa ka vazhduar tė argėtojė masėn kėngėtari kosovar Xeni. Ajo qė do t’i interesonte mbarė opinionit publik nė kėtė rast ėshtė: Sa mund tė paguhen kėngėtarėt nga pasaniku Pacolli? Por kėtė tė preferuarit e tij, e mbajnė me tė vėrtetė si njė sekret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Ēiljeta ndėr mė tė paguarat e Behxhet Pacollit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: