Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pamela: Jordan ėshtė e "ulėt"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pamela: Jordan ėshtė e "ulėt"   30/10/2008, 18:05

Pamela Anderson e ka etiketuar yllin televiziv Jordan si femėr me karakter tė ulėt, pasi qė i ka nxjerrė fėmijėt e saj nė televizion.
Ish-aktorja e serialit “Baywatch” e ka ‘sulmuar’ Katie Price, emri i vėrtetė i Jordan, pėr faktin se nuk i ka mbrojtur fėmijėt e saj nga syri i publikut.

“Nuk e di se si ėshtė bėrė e famshme ajo. Ajo i shfaq fėmijėt e saj nėpėr shou televizivė, gjė qė unė e konsideroj shumė tė ulėt. Unė nuk do ta kisha bėrė kurrė njė gjė tė tillė, pasi qė fėmijėt nuk janė nė gjendje tė vendosin nė atė moshė se ēka dėshirojnė tė bėjnė”, ka thėnė Pammy.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Pamela: Jordan ėshtė e "ulėt"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: