Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Umbrella kėnga mė infektuese

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Umbrella kėnga mė infektuese   30/10/2008, 18:03

Megahiti i Rihannas "Umbrella" ėshtė emėruar si kėnga mė "infektuese" e tė gjitha kohėrave nga njė vėshtrim i pėrgjithshėm muzikor.
Kėnga e cila la kryesuar nė top-listat amerikane pėr shtatė javė resht dhe ato britanike pėr dhjetė javė nė verėn vitit 2007, ėshtė konsideruar si kėnga e cila ėshtė pėrhapur mė gjerė dhe mė shpejt nė histori tė muzikės.

Hiti i grupit “Abba” nga viti 1976, “Dancing Queen”, ėshtė votuar e dyta, ndėrsa “YMCA” nga “Village People” ka zėnė vendin e tretė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Umbrella kėnga mė infektuese
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: