Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Olsi dhe Najada nuk janė ndarė?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Olsi dhe Najada nuk janė ndarė?   30/10/2008, 18:00

Edhe pse janė pėrhapur spekulime pėr ndarjen e ēiftit nga 'reality shou' "Big Brother", Olsit dhe Najadės, shoqja e tyre Romina thekson se ajo nuk ėshtė nė dijeni pėr kėtė gjė.
Unė e di se ata vazhdojnė tė jenė bashkė, madje e di se e kanė marrė edhe njė shtėpi tė pėrbashkėt me qira, por ndoshta janė thashetheme, nuk jam e sigurt”, ka thėnė Romina.

Ajo ka shtuar se sa herė qė flet me Olsin e pyet pėr Najadėn dhe ai i tregon se ēfarė ėshtė duke bėrė, dhe nga kėtu ajo e bazon idenė se dy miqtė e saj nga shtėpia janė bashkė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Olsi dhe Najada nuk janė ndarė?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: