Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ermali mban sekret datėn e dasmės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ermali mban sekret datėn e dasmės   30/10/2008, 17:58

Kėngėtari Ermal Fejzullahu po i shijon ditėt e fundit tė beqarisė. Megjithėse nė kėtė intervistė pėr emisionin tonė, Ermali nuk tregoi datėn e dasmės dhe ishte i rezervuar pėr tė dhėnė detaje tė tjera rreth saj, pėr shkak tė mediave, nė kėto tė fundit, veēmas nė tė shkruarat, ku thuhet se Ermali do tė martohet kėtė tė diel, mė 19 tetor. Ai i cili i ka dhėnė shumė detaje pėr ceremoninė e dasmės sė Ermalit, ėshtė pikėrisht babai i tij, kėngėtari i njohur Sabri Fejzullahu.
Nė njė intervistė dhėnė pėr njė pėrditshme tonė ai ka bėrė tė ditur se dasma do tė jetė dy net radhazi. E diela me familje ku pritet tė marrin pjesė rreth 350 veta, ndėrsa nata e dytė mė 20 tetor do jetė pėr miq dhe VIP kolegė tė Ermalit nga Kosova, Shqipėria dhe Maqedonia. Ai ka treguar se nė natėn e parė tė pranishmit do t’i argėtojė kėngėtari Afrim Muqiqi, kurse natėn e dytė do tė kėndojnė Sinan Vllasaliu, Genta Ismajli, Elvana Gjata, Gili dhe shumė kėngėtarė tė tjerė. Sabri Fejzullahu ka bėrė tė ditur se dasma nuk do tė jetė sipas zakoneve tona. “Nuk do tė ketė krushqi dhe Ermali do tė marrė vetė Arianėn”, ka thėnė ai. Pėr “Express Live”, Ermali ka bėrė tė ditur se dasma do mbahet nė hotel “Victory” dhe hotel “Grand”. Ai ka thėnė se nuk ka vendosur ende nėse do tė lejojė filmimin nga mediat nė dasmė.Pėr muajin e mjaltit, Ermali ka thėnė se ēifti ka vendosur tė shkojė nė Dubai. Ermali pėrmes kėsaj interviste u ka premtuar adhuruesve tė tij se nuk do tė largohet nga skena dhe se pėrkundrazi do tė jetė edhe mė aktiv, ngase muzika ėshtė pjesė e jetės sė tij. Ermali mė herėt pėr emisionin tonė pati bėrė tė ditur se nė lidhje me Arianėn ėshtė qė njė vit e gjysmė. Publikisht, Ermal Fejzullahu dhe Ariana, pėr herė tė parė janė paraqitur nė edicionin e sivjetshėm tė “Videofestit”, ku sė bashku parakaluan nė tepihun e kuq, tė shtruar pėrpara Teatrit Kombėtar tė Kosovės.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ermali mban sekret datėn e dasmės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: