Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pausini ėndėrron tė bėhet nėnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pausini ėndėrron tė bėhet nėnė   30/10/2008, 17:53

Laura Pausini dėshiron tė bėhet nėnėn. Nė njė formė tė shkėlqyer dhe gjithmon nė turne, kėngėtarja ka vendosur qė pas dy vjetėsh tė marrė njė pushim tė gjatė.
Arsyeja, do njė fėmijė nga i fejuari i saj Paolo Carta, kitaristi me tė cilin ka katėr vjet qė ėshtė e lidhur.

"Ky ėshtė momenti i duhur" ka deklaruar Pausini nė njė intervistė pėr revistėn “Chi”. Ajo duket shumė e vendosur nė nė atė ēfarė dėshiron: “Pas dy vjetėsh do tė bėj njė fėmijė”.

Pra, nga 2010 nė 2011 kėngėtarja do tė marrė njė pushim tė merituar, larg reflektorėve dhe studiove tė regjistrimit.
Pėr gjininė e fėmijės duket se nuk i intereson shumė, por, njė gjė e ka tė qartė: tė voglit ka dėshirė t'i japė mbiemrin e saj.

"Motra ime dhe une, pėr momentin, jemi Pausini-t e fundit. Dua t'i jap mbiemrin tim pėr tė bėrė tė lumtur babanė tim ".
Pėr momentin ajo ėshtė shumė e zėnė mes koncertėve tė shumta dhe regjistrimeve.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Pausini ėndėrron tė bėhet nėnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: