Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Olsi me Lusin janė pėrsėri bashkė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Olsi me Lusin janė pėrsėri bashkė   7/10/2008, 15:28

Janė pėrsėri bashkė dhe kjo tashmė ėshtė e padiskutueshme. Olsi me Lusin janė afruar sėrish me njėri-tjetrin duke hedhur mėnjanė mėritė e vjetra. E nėse dikush mund tė dyshojė nė kėtė qė po themi, fotot flasin vetė. Vetėm njė javė mė parė, tek kompleksi “Austria” ku Olsi ėshtė menaxher, nė njė nga darkat ku klientėt mblidhen pėr tė pirė njė gotė nė atė ambient luksoz, duket se pėrveē punės ai ėshtė marrė edhe me disa gjėra tė tjera.
Sipas gazetares sonė, e cila ishte atė natė tek “Austria”, Olsi pasi bėri njė shėtitje nėpėr tavolina pėr t’u siguruar qė klientėt ishin tė kėnaqur dhe qė nuk u mungonte asgjė, u ul nė njė nga kolltuqet e lokalit, diku nė njė cep. Pas disa ēastesh aty erdhi e u ul edhe Lusi. Gjatė gjithė natės, ata qė deri dje mendonim se ishin “ish”, nuk silleshin aspak si tė tillė. Gjatė gjithė kohės bisedonin me njėri-tjetrin, por shumė pranė, aq sa nuk po kuptohej nėse ky ishte thjesht njė pretekst se biseda nuk dėgjohej nga muzika e lartė, apo njė e puthur qė konfirmonte rikthimin e ēiftit.
Nė fakt tė gjithė do kishin vėnė bast se Lusi, e cila e la publikisht Olsin, nuk do tė donte as ta shihte mė me sy. Por ja qė faktet flasin ndryshe. Ndėrkohė, miqtė e Olsit tregojnė se ky i fundit vazhdon i qetė bashkėjetesėn me Najadėn, vajzėn brune simpatike, tė cilėn e njohu gjatė programit “Big Brother”. Thuhet se Najada nuk shihet asnjėherė pranė Olsit nė mbrėmjet tek “Austria”. Mbase ajo mendon se i dashuri i saj ėshtė nė momente pune dhe nuk ka pse ta shqetėsojė, ndėrkohė qė ajo shpesh darkat i kalon nė shtėpi duke pikturuar. Tani qė do tė shohė kėto foto me siguri, qė mund t’i lindė ideja qė nė njė nga kėto darka tė shkojė tek “Austria” dhe t’i bėjė njė vizitė surprizė tė dashurit tė saj. Kushedi se ēfarė tjetėr mund tė zbulojė. Pasi Olsi dihet qė ėshtė tip i paparashikueshėm.
Nuk ka faj nė fakt, femrat e pėlqejnė aq shumė! Herėn e kaluar ne folėm pėr aventurat e Olsit jo vetėm me Lusin me tė cilėn ka kaluar tre vite dashuri, madje dhe ka bashkėjetuar, por edhe me femra tė tjera. Dhe kjo dėshirė e tij pėr tė qenė gjithnjė pranė femrave, ka gjetur terrenin e favorshėm pėr t’u bėrė realitet, pasi e dashura aktuale nuk i bėhet fare pengesė. Thuhet se Najada nuk ėshtė xheloze dhe sillet me shumė qetėsi me tė, nė ndryshim nga shumė femra tė tjera tė cilat nė pozicionin e Najadės do kishin bėrė njė sherr tė paparė. Natyrshėm lind pyetja, a ėshtė njė lidhje dashurie dhe e qėndrueshme kjo mes Olsit dhe Najadės apo thjesht rrinė bashkė sepse edhe publiku dėshiron qė t’i shohė kėshtu? Njė pyetje qė pėrgjigjen do ta marrė me siguri shumė shpejt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Olsi me Lusin janė pėrsėri bashkė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: