Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nora & Roberti: Nuk kemi vendosur ende pėr martesėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nora & Roberti: Nuk kemi vendosur ende pėr martesėn   7/10/2008, 15:21

Ēifti i fejuar Nora Istrefi dhe Robert Berisha mė nė fund thyen akullin. Pas ftesave tė shumta nga mediat elektronike e tė shkruara pėr t’u paraqitur sė bashku publikisht, ēifti e bėri kėtė ditė mė parė ekskluzivisht pėr emisionin “Express Live”.
Duke kujtuar takimin e tyre tė parė, ēifit ka bėrė tė ditur se kjo ka ndodhur nė njė turne nė Gjermani, nga ku edhe ka nisur shoqėrimi i tyre, pėr tė kaluar mė pas nė njė lidhje serioze. “Ne jemi njohur edhe mė herėt, kemi ditur pėr njėri-tjetrin qė merremi me muzikė, por takimi ynė i parė ka qenė nė njė turne nė Gjermani. Nga aty kemi filluar tė shoqėrohemi si miq, e mė pas kemi nisur lidhjen”, ka thėnė Nora. Nė anėn tjetėr, Roberti ka shtuar se Norėn e ka njohur edhe pėrmes tė sė ėmės sė saj, kėngėtares Syzana Tahirsylaj. Sa i pėrket martesės, ēifti ka thėnė tė mos kenė vendosur asgjė. “Pėr martesė nuk kemi vendosur asgjė, nuk kemi ndonjė datė tė caktuar, ngase kemi disa plane tė tjera, unė rreth muzikės, ndėrsa Roberti rreth studios sė re”, ka thėnė Nora.
Nė kėtė intervistė tė zhvilluar nė njė nga lokalet e kryeqytetit ku ēifti kalon kohėn e lirė, ata kanė folur edhe pėr planet sa i pėrket anės profesionale. Nora ka pohuar se ėshtė duke punuar njė kėngė tė re me kompozitorin Enis Presheva. Se kur do tė plasohet kjo kėngė e re, ajo nuk ka vendosur ende. Ndryshe, i fejuari i Norės, muzikanti Robert Berisha, aktualisht ėshtė duke punuar rreth njė studioje tė re. Duke shpresuar se puna pėr kėtė studio do tė pėrfundojė deri nė fund tė kėtij viti, Roberti ka thėnė se mė pas do tė fillojė tė punojė kėngė pėr tė fejuarėn e tij. Fakti se qė tė dy i lidhė profesioni, Nora e Roberti, kanė thėnė se kjo ėshtė njė pėrparėsi pėr lidhejn e tyre. Ata thonė tė kenė mbėshtetjen e vazhdueshme dhe i gėzohen sukseseve tė njėri-tjetėrit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Nora & Roberti: Nuk kemi vendosur ende pėr martesėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: