Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēilli serioze?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ēilli serioze?   6/10/2008, 19:34

Seksi kėngėtarja, Ēiljeta Xhilaga, duket se ka filluar tė sistemohet nė jetė dhe t’i pėrkushtohet tė dashurit tė saj.
Hitbėrėsja e kėngės “Puēi Puēi” nė bashkėpunim me Ingrid Gjonin, kohėve tė fundit shihet vetėm nė krahėt e tė dashurit tė saj, Romeo, ndėrsa ka lėnė anash daljet ‘e ēmendura’ me shoqet e saja nėpėr klubet e natės nė kryeqytetin shqiptar.

Ēilli ka pasur njė verė shumė tė ngarkuar nėpėr lokalet bregdetare me ē’rast i ka lėnė tė kėnaqur vizitorėt me joshjen e saj, mirėpo nuk ka pasur kohė pėr vetveten, prandaj siē duket tash po e shijon jetėn e saj.

Historia e dashurisė sė Ēiljetės me Romeon ėshtė njėra nga mė tė gjatat te VIP-at, kur kihet parasysh se kėngėtaret e reja nė Shqipėri kalojnė shumė shpesh nga njė lidhje nė njė tjetėr.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ēilli serioze?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: