Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Poli dėshmon pse lidhja nė largėsi nuk preferohet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Poli dėshmon pse lidhja nė largėsi nuk preferohet   6/10/2008, 19:25

Njoftohet se njėri nga pjesėmarrėsit nė 'reality' shoun "Big Brother", Poli, po ia kalon shumė mirė nė Spanjė duke u kėnaqur nėpėr pishinat dhe lokalet e natės, i shoqėruar jo rrallė me ndonjė vajzė simpatike.
Para se tė nisej pėr nė vendin e ėndrrave, Poli kishte njoftuar pėr ndarjen e tij nga Ina, pjesėmarrėsja tjetėr nė “Big Brother”, pasi qė , sipas tij, e kishte vėshtirė tė mbante lidhjen nga larg, dhe kjo tanimė u dėshmua me kėto informatat e fundit.

Poli ėshtė nė Spanjė pėr studime, mirėpo ai ka pohuar se po t’i ofrohet njė punė e mirė dhe njė jetė qė i pėlqen, ai mund tė mbetet pėrgjithmonė atje.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Poli dėshmon pse lidhja nė largėsi nuk preferohet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: