Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dafina: Dua tė jem e pavarur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dafina: Dua tė jem e pavarur   6/10/2008, 19:23

Dafina Zeqiri i ka dhėnė fund bashkėpunimit me Genc Prelvukajn dhe produksionin e tij "Gramafon Entertainment", pasi qė ka vendosur ta menaxhojė vetė karrierėn e saj.
Kėngėtarja e cila jeton nė Suedi, ka bashkėpunuar pėr njė vit me Gencin, me ē’rast albumi i parė i saj, “Knockdown”, ėshtė menaxhuar plotėsisht nga “Gramafon Entertainment”.

“Ne kemi pasur njė bashkėpunim shumė tė mirė me njėri-tjetrin. Albumi i cili ėshtė dalė muaj mė parė nė shitje ka arritur njė sukses tė madh dhe unė jam shumė i kėnaqur pėr kėtė”, ka thėnė Genci pėr tė pėrditshmen “Zėri”.

“Unė i falėnderohem Gencit dhe produksionit ‘Gramafon’ pėr punėn dhe bashkėpunimin qė e kemi pasur. Arsyeja e largimit tim ėshtė vetėm se unė kam dashur tė qė tė jem e pavarur dhe tė punoj edhe me kompozitorė tjerė”, ka deklaruar Dafina, e cila tani menaxhohet nga nėna e saj.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Dafina: Dua tė jem e pavarur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: