Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Anderson kundėr Armanit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Anderson kundėr Armanit   6/10/2008, 19:21

Pamela Anderson ёshtё bashkuar me aktivistёt e PETA (organizatės qё mbron tё drejtat e kafshёve), pёr tё inkurajuar yjet qё ta shmangin disenjatorin Giorgio Armani.
Bjondina do tё tentojё tё inkurajojё yjet tё mos veshin veshje tё dizajnerit italian, pasi qё ky i fundit thuhet se nuk i ka mbajtur premtimet e PETA pёr tё hequr lėkurёn nga veshjet e tij.

Presidenti i PETA, Dan Matthews, ka thёnё se Anderson do tё zbulojё njё plan gjatё vikendit, pёr tё nxitur “yjet tё cilёt veshin veshjet e Armanit”, tё veshin kreacione tё dizajnerёve tё tjerё gjatё sezonit tё ri.

“Ne ndjehemi tё tradhtuar. Unё jam takuar me Calvin Klein, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger dhe shumё disenjatorё tё tjerё tё cilёt mё herėt kanё shfrytėzuar lėkurёn, por e kanё ndryshuar zemrėn, dhe asnjёri prej tyre nuk e ka thyer premtimin”, ka thёnё Marthews.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Anderson kundėr Armanit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: