Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paris kėrkon njė shoqe nė Londėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Paris kėrkon njė shoqe nė Londėr   6/10/2008, 19:08

Paris Hilton do tė udhėtojė pėr nė Londėr ku do tė bėjė njė kėrkesė reale televizive pėr tė gjetur njė shoqe tė mirė atje.
Pasanikja sė fundmi e ka mbajtur njė version tė ngjashėm “My New BFF” (shoqja ime mė e mirė pėrgjithmonė) nė Los Angeles pėr ta zgjedhur njėrėn nga mijėra femrat tė cilat kishin konkurruar pėr tė qenė shoqe e Paris.

“Kam ardhur nė pėrfundim se kam nevojė pėr BFF-nė time britanike. Londėr kujdes unė po vij. Unė jam shumė shpesh nė Londėr dhe nuk mund t’i sjell tė gjithė miqtė e mi me vete, prandaj kam vendosur ta kėrkoj njė BFF te ju”, ka shkruar Hilton.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Paris kėrkon njė shoqe nė Londėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: