Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Arta premierė nė Belgjikė, mund tė mungojė nė Durrės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Arta premierė nė Belgjikė, mund tė mungojė nė Durrės   6/10/2008, 19:06

Aktorja kosovare Arta Dobroshi nuk ka marrė pjesė nė hapjen e festivalit ndėrkombėtar tė Durrėsit, pasi qė ka pasur premierėn e saj nė Belgjikė.
Arta mund tė mungojė edhe gjatė shfaqjes sė filmit tė saj “Trishtimi i zonjės Shnajder”, nė festivalin e Durrėsit.

Disa burime kanė thėnė se ajo do tė qėndrojė nė Belgjikė derisa tė pėrfundojė premiera e filmit “Heshtja e Lornas”, film ky qė ėshtė prodhuar nga regjisorėt belgė, Pierre dhe Luc Dardanne.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Arta premierė nė Belgjikė, mund tė mungojė nė Durrės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: