Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dashuria mbretėrore e Pamelės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dashuria mbretėrore e Pamelės   6/10/2008, 19:04

Mediat amerikane kanė shkruar se Pamela Anderson ėshtė nė lidhje dashurie me njė anėtar tė familjes mbretėrore tė Abu Dhabit.
Ish-bukuroshja e serialit “Baywatch” ua ka zbuluar emrin e tė dashurit vetėm disa miqve tė saj, megjithatė edhe kjo informatė ka qenė e cekėt, pasi qė aktorja e ka thirrur atė me nofkėn Milk-Sheik.

41-vjeēarja ėshtė takuar me tė dashurin e saj sa ishte nė Abu Dhabi nė qershor pėr fondacionin, “Make a Wish”.

“Ai ėshtė shumė i bukur dhe Pammie dukej shumė e lumtur”, ka thėnė njė burim pėr E! Online.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Dashuria mbretėrore e Pamelės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: