Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 E dashura e Ermalit shtatzėnė?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: E dashura e Ermalit shtatzėnė?   6/10/2008, 18:59

Ėshtė nė fakt, njė nga ato lajme, qė vėshtirė tė besohet dhe pėr mė tepėr, qė kėrkon konfirmim. Gjithsesi thashethemet e para flasin pėr njė martesė tė mundshme tė Ermal Fejzullahut dhe siē i thonė, "ku ka zė, nuk ėshtė pa gjė".
E ndėrsa revista “albaniac”, nė internet lanson kėtė informacion, duket se fansat kosovar tė kėngėtarit, nė forume janė tė gatshėm ta plotėsojnė. Thuhet se Ermali dhe e dashura e tij Ariana, e cila kohėt e fundit ėshtė shfaqur edhe ne ambiente publike pranė tij, po mendojnė pėr martesė.

Derisa Ermali nuk i ka komentuar lajmet, qė janė shkruar rreth jetės se tij private, fansat nė internet shkruajnė me tej. Kėshtu, njė komentuese nė forume, pohon se arsyeja e martesės ėshtė shtatzėnia e Arianes, lajm pėr tė cilin ajo shkruan se e ka mėsuar nga gjyshja e kėngėtarit.

Thuhet, se pėrgatitjet pėr dasmėn tashme kanė filluar dhe pritet njė ceremoni e madhėshtore, ku pa dyshim nuk do tė mungojnė personazhet VIP.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
E dashura e Ermalit shtatzėnė?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: