Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Avril nė Tokio bashkė me Otsuka dhe Puffy

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Avril nė Tokio bashkė me Otsuka dhe Puffy   6/10/2008, 18:31

Rokerja kanadeze, Avril Lavigne, do tė paraqitet nė njė koncert nė Tokio me 16 shtator sė bashku me artisten japoneze, Ai Otsuka, dhe me dyshen, "Puffy".
“Jam e nderuar tė jem pjesė e kėtij koncerti. Dėshiroj qė ky koncert tė shndėrrohet nė njė eveniment ku artistėt mund t’i kalojnė kufijtė”, ka than Otsuka.
Ndėrsa dyshja “Puffy”, Ami Onuki dhe Yumi Yoshimura, nė njė koment zyrtar kanė shkruar: “Dėshirojmė qė nė koncert ta kėndojmė kėngėn ‘All Because of You’, tė cilėn gjė na kanė mundėsuar Avril dhe producenti i saj”.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Avril nė Tokio bashkė me Otsuka dhe Puffy
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: